• Solidnie i eleganko

  • Tanio i na lata

  • realizacje na zamówienie

  • Gwarancjia na lata

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, wykonujemy przęsła ogrodzeniowe z profili zamkniętych które nawiązują do dawnych ogrodzeń kutych.

Ogrodzenia wykonane w ten sposób są lekkie i wytrzymałe.  Przęsła mogą być dodatkowo zdobione za pomocą koszyków, rożnego rodzajami grotami lub tez coraz bardziej popularnymi plastikowymi zaślepkami.

Jesteśmy producentem ogrodzeń nastawionym na niepowtarzalność i indywidualne potrzeby klientów. Produkujemy ogrodzenia pod konkretne zamówienie, zgodne z oczekiwaniami naszych klientów jednocześnie utrzymując ceny zbliżone do ogrodzeń produkowanych seryjnie.

Przedstawiamy kilka podstawowych wzorów przęseł ogrodzeniowych, ich konstrukcje  zapewniają dużą sztywność oraz wytrzymałość na naciski i obciążenia.

Zajmujemy się projektowaniem, budową i montażem ogrodzeń stalowych jako jedyni na rynku dajemy swoim klientom możliwość udziału w projektowaniu ich wymarzonego ogrodzenia. Jako producenci  ogrodzeń metalowych czujemy się w obowiązku dotrzymania kroku panującemu na dzisiejszym rynku trendowi. Sukces odnosi ten, kto zapewnia swoim klientom jakość możliwość szerokiego wyboru jak i bezpieczeństwo. O jakości decyduje dobór najlepszych materiałów, odpowiednia konstrukcji oraz solidność wykonania co zapewni trwałość na długie lata.