• Solidnie i eleganko

  • Tanio i na lata

  • realizacje na zamówienie

  • Gwarancjia na lata

Zajmujemy się projektowaniem, budową i montażem ogrodzeń stalowych jako jedyni na rynku dajemy swoim klientom możliwość udziału w projektowaniu ich wymarzonego ogrodzenia. Jako producenci  ogrodzeń metalowych czujemy się w obowiązku dotrzymania kroku panującemu na dzisiejszym rynku trendowi. Sukces odnosi ten, kto zapewnia swoim klientom jakość możliwość szerokiego wyboru jak i bezpieczeństwo. O jakości decyduje dobór najlepszych materiałów, odpowiednia konstrukcji oraz solidność wykonania co zapewni trwałość na długie lata.

 Wykonywane przez nas przęsła ogrodzeniowe charakteryzują się dużą  sztywnością i wytrzymałością na warunki atmosferyczne.

Wykonujemy je z profili stalowych jak i pełnych prętów tralek giętych .Największą popularnością cieszą się przęsła wykonane z profili stalowych, popularność swoja zyskały dzięki stabilnej konstrukcji przy niewielkiej wadze oraz bardzo atrakcyjnej cenie. 

Produkowane przez nas przęsła można zakupić w stanie surowym do samodzielnego malowania, zakonserwowane antykorozyjnie i pomalowanie, ocynkowane, ocynkowane i pomalowane na dowolny kolor.

W naszej ofercie znajdziecie państwo kilka podstawowych wzorów przęseł, słupki, bramy , furtki jak i elementy wykończeniowe (groty,szpice, daszki, koszyki i inne elementy kute) które można wykorzystać przy projektowaniu wymarzonego ogrodzenia. To wszystko stwarza praktycznie nie ograniczone możliwości.